۞ امام صادق (ع) می فرمایند:
علم و دانش به يادگيرى نيست، بلكه نورى است که خداوند آن را در دل كسى كه مى‏ خواهد او را هدايت كند قرار می دهد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اسلایدر » پادکست
 • شناسه : 4840
 • ۰۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۶
 • 1101 بازدید
Update Required To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your Flash plugin.

متن پادکست :

«زندگی از چه وقت آغاز می‌شود؟»

انسانی که ایمان ندارد از نگاه قرآن؛ یعنی حیات ندارد. حالا زندگی شروع شد. بسم‌الله؛ فقط برای اینکه هوایی شوید همین‌قدر بگویم که خدای متعال آن‌قدر از مؤمنین ضعیف بدش می‌آید که سند انحصاری کشتن اباعبدالله علیه‌السلام را در طول تاریخ و کشتن امیرالمؤمنین علیه‌السلام را در طول تاریخ دست مؤمنین ضعیف داده است نه به دست کفار و منافقین.

«ما أَنْتَ بِهِ مِسْمَعٍ مِنْ فی الْقُبُورِ؛ این‌هایی که در قبر هستند، نمی‌توانی حرفت را به گوش آن‌ها برسانید»؛ یعنی مرده‌هایی که در قبر هستند؟ نه؛ یعنی زنده‌هایی که در قبر هستند در قبر حیوانیت، در قبر توهمات، در قبر رذایل. من هم این فرد را به‌عنوان زنده به‌حساب نمی‌آورم. زندگی از آن‌وقت شروع می‌شود که تو به خودت حیات می‌دهی. خودت را در معرض تابش نور قرار می‌دهید به‌محض اینکه در جرگه ایمان می‌آیی و روح الایمان در تو می‌تابد من تو را زنده به‌حساب می‌آورم.

۲ دیدگاه

 1. بله همین طور که دوست عزیزمان گفت همچی عالی فقط صدا رو باید بهتر تمیز به گوش شنونده برسه.که بشه استفاده بهتر کرد

 2. سلام خداقوت
  ممنونم از بابت صوت های عالی
  فقط یه کاری که من دیدم توی یکسری از صوت ها دارید انجام میدید اینه که تن صدا رو خییلی بالا پائین میکنید. یه جایی هست که اصلاً صدا به گوش نمیرسه و یه جایی هست که شبیه داد میشه

  این خیلی شنونده رو اذیت میکنه
  و یجورایی احساس بدی ایجاد میکنه در شنونده

  بهتره سعی کنید که رنج صدایی در یه حد متعادلی باقی بمونه و انقدر بالا پائین نشه
  البته توی یکسری از صوت ها خیلی شدیدتر از این بود

  ممنونم

دیدگاه خود را بنویسید: