۞ امام صادق (ع) می فرمایند:
علم و دانش به يادگيرى نيست، بلكه نورى است که خداوند آن را در دل كسى كه مى‏ خواهد او را هدايت كند قرار می دهد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اسلایدر » پادکست
  • شناسه : 4838
  • 04 فروردین 1400 - 23:16
  • 1982 بازدید
Update Required To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your Flash plugin.

متن پادکست :

«می‌خواهند دوباره قتل عاممان کنند»

این‌ها را یادگاری داشته باشید، این‌ها جایی گفته نمی‌شود، کسی هم که بگوید کشته می‌شود.

مساحت کشور ایران معادل ۲۳ کشور دنیا است. خراسان جنوبی، خراسان شمالی خراسان، رضوی گلستان و مازندران می‌شود؛ ژاپن، گیلان و آذربایجان شرقی می‌شود؛ پرتغال، آذربایجان‌ غربی می‌شود؛ دانمارک، سمنان می‌شود؛ مجارستان، تهران می‌شود؛ السالوادور که در آمریکای مرکزی است، زنجان می‌شود؛ تایوان، کردستان می‌شود؛ لبنان و قبرس، همدان می‌شود؛ شیلی، مرکزی می‌شود؛ سوئیس، کرمانشاه می‌شود؛ جیبوتی، ایلام می‌شود؛ کویت، خوزستان می‌شود؛ اسرائیل و هلند، اصفهان می‌شود؛ آلمان شرقی، سیستان و بلوچستان و هرمزگان می‌شود؛ آلمان غربی، یزد و کرمان می‌شود؛ انگلیس، بوشهر می‌شود؛ آلبانی، چهارمحال و بختیاری می‌شود؛ جامائیکا، کهگیلویه و بویراحمد می‌شود؛ باهامان، فارس می‌شود؛ اتریش. بلژیک با ۳۲ تا تیم جام جهانی راه می‌اندازند. ما خودمان به‌تنهایی اندازه ۲۳ کشور دنیا هستیم.

 جمعیت ما چقدر است ۸۳ میلیون؛ ژاپن نزدیک ۱۳۰ میلیون جمعیت دارد. مشکل ما این است که خودمان را باور نداریم. می‌روند کشورها را بررسی می‌کنند که چقدر ظرفیت از یک کشور کشف‌شده است و چقدر کشف نشده است چقدر ظرفیت دارد. اولین کشوری که در تمام دنیا استعدادهایش کشف نشده است ایران است. اگر استعدادهایش کشف شود دنیا را می‌خورد. همه دنیا را تحریم می‌کند. آخر این‌ها را بگویید به شما می‌خندند. بعد انگلیس ما را تحریم می‌کند و همه می‌ترسند همیشه ما را تحقیر می‌کنند توی سرمان می‌زنند که ندانیم چ به چی هست.

 بگذارید یک گزارش تاریخی به شما بدهم جگرتان آتش می‌گیرد. جنگ جهانی اول اتفاق افتاد. ۱۹۱۴ تا ۱۹۱۸ میلادی بین ۴۰ الی ۵۰ درصد جمعیت ما در ۳ سال نابود شد. جمعیت ما در سال ۱۹۱۴ میلادی ۲۰ میلیون بود. تخمین می‌زدند و می‌گفتند پنج سال بعد خیلی خیلی جمعیت ما کم باشد باید ۲۱ میلیون باشیم در سال ۱۹۱۹ جمعیت ما ۱۱ میلیون بود؛ ده میلیون جمعیت ما کم شده بود. جمعیت تهران در سال ۱۹۱۷، ۴۰۰ هزار نفر بوده و در سال ۱۹۲۰، ۲۰۰ هزار نفر بوده و در طی دو سال نصف شده است؛ این‌یک نمونه است.

عراق چند سال است با آمریکا وداعش می‌جنگد و هنوز کشته‌هایش به ۲ میلیون نفر نرسیده است. انگلیس در سه سال ۱۰ میلیون از افراد ما را کشت. ۵۰۰ نفر از کشور ما در حج و منا کشته شدند. داشتیم بال‌بال می‌زدیم به هزارتا هم نمی‌رسید. ۱۰ میلیون اجداد ما را کشتند.  اندازه ۱۰ کشور بحرین را قتل‌عام کردند.

در انتخابات ما می‌گویند به این رأی بدهیم و به آن رأی ندهیم.

انگلیس سال ۹۴ انتخابات مجلس

 رهبر انقلاب فرمودند رادیو بی‌بی‌سی می‌گوید به این لیست رأی بدهید و با آن لیست رأی ندهید به لیست انگلیسی رأی ندهید؛ این‌ها یک دور ما را قتل‌عام کردند. دفعه دیگر ما باید حواسمان را جمع کنیم. چند بار دیگر باید ما را قتل‌عام کنند البته الآن قوی شده‌ایم الآن روی پای خودمان هستیم. تنها ضربه‌ای که می‌توانند به ما بزنند که این را هم باید بایستیم تا به ما نزنند و باهم دیگر درستش کنیم، این است که دارو را تحریم کردند و آن بیمار خاصی که داروی آن در ایران نیست و بیمارش دارد اذیت می‌شود؛ خدا لعنتشان کند؛ ولی یک‌زمان کلاً قتل‌عام می‌کردند؛ ولی الآن فقط همین‌قدر زورشان می‌رسد.

 حواسمان را جمع کنیم جور دیگری به ما نگویند، میگویند ببین این بیمار خاص دارد می‌میرد و تو که آخوند هستی موظف هستی، چرا آن ۱۰ میلیون نفر را که کشتند صدایت درنیامد حالا مرد شده‌ای.

ما از ده میلیون نفر قحطی به اینجا رسیدیم این را بگو تاریخ را برای جوانان دانشجو برعکس می‌گوید بعد از جوان دانشجو می‌گوید فلانی بیماری خاص دارد و دارد می‌میرد؛ دیگر تمامش کنید.  تمامش کنم که بیایند ۱۰ میلیون دیگر را قتل‌عام کنند. تمامش می‌کنیم روی پای خودمان می‌مانیم و دارو را می‌سازیم تا انگلیسی‌ها و غربی‌ها برای همیشه گور خودشان را از این مملکت کم کنند.

دیدگاه خود را بنویسید:

۱ دیدگاه

  1. به لطف اللهی.به هر چه خواستیم رسیدیم به هرچیزی که ترس واردش کردیم .باختیم..به امید ایرانی بزرگ با پرچم امام زمان

x
دانلود اپلیکیشن مدرسه تعالی
5
x
مدرسه تعالی