۞ امام صادق (ع) می فرمایند:
علم و دانش به يادگيرى نيست، بلكه نورى است که خداوند آن را در دل كسى كه مى‏ خواهد او را هدايت كند قرار می دهد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخلاق و معنویت » ادای حقوق » پرسش و پاسخ
  • شناسه : 9311
  • 12 دی 1402 - 3:21
  • 15 بازدید

سلام سال نوتون مبارک.چندوقتیه اومدم فایل هاتونو گوش میکنم .گذشته خیلی بد و عصف باری دارم.البته عمق فاجعه رو بعد گوش دادن ب فایل ۳دقیقه در قیامت و بقیه فایلها الان فهمیدم.ک چقدر دیر شده
خیلی خیلی ناامید شدم حق ناس فراوونی ب گردنمه.حالمم خوب نیس.چندین ماهی میشه ک سعی درانجام واجبات و تاحدودی ترک محرمات هستم.چیکار کنم احساس پوچی نکنم و خدا ببخشتم با گذشته خیلی بدم.خواهشن کمک کنید.

حجت الاسلام امینی خواه :

سلام علیکم
خود این حس یکی از الطاف خداوند است و این را در ذهن داشته باشید که این حس پریشانی و پشیمانی در اینجا شما را از میلیاردها سال پریشانی و پشیمانی در برزخ و قیامت نجات می دهد، به شرط اینکه اقدام کنیم با آن راههایی که برای برگرداندن حق الناس گفته شده، تا چیزی را که برعهده ما است ادا کنیم و گردنمان را از ظلم خالی کنیم.
البته از عنایات خدا غافل نشویم و بدانیم هر یک قدمی که ما برداریم خداوند متعال ده قدم برای ما توسعه می دهد و کار ما را پیش می برد و برکت می دهد. هیچ جای ناامیدی نیست، با کسی طرفیم که همه وجودش رحمت است، همه وجودش کرم است، همه وجودش لطف است. اگر این را باور داشته باشیم و بفهمیم و قبول کنیم احساس ناامیدی ابدا به سراغ ما نمی آید و همه وجودمان لبریز از محبت او می شود.

برچسب ها

دیدگاه خود را بنویسید:

x
دانلود اپلیکیشن مدرسه تعالی
5
x
مدرسه تعالی