۞ امام صادق (ع) می فرمایند:
علم و دانش به يادگيرى نيست، بلكه نورى است که خداوند آن را در دل كسى كه مى‏ خواهد او را هدايت كند قرار می دهد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اسلایدر » عکس
  • شناسه : 6377
  • 04 اسفند 1400 - 20:41
  • 1427 بازدید

اگر دو نفر پیوند و زوجیت داشته باشند در عوالم بعدی نیز با یکدیگرند و زوجیت حقیقی خواهند داشت؛ اینکه به ما توصیه شده که ازدواج کنید و کفو خود را پیدا کنید برای همین است. مومن کفو مومن است. زن و مرد بر هم اثرگذاری دارند. مرد، زن را ارتقا می‌دهد و زن مرد را. یکدیگر را یاری می‌کنند و این زوج می‌شوند برای طاعت خدا!

زوجیت حقیقی

۲ دیدگاه

  1. ادمین عزیز سلام ، من هم با خانم سارا هم نظر هستم ، من مذکر ، مجرد ، و سی و هفت ساله هستم و به دلیل شرایط بد اقتصادی ، که گریبان گیر مومنین و غیر مومنین شده، من هم دچار کم پولی هستم و نمیتونم ازدواج کنم، و تقریبا بی خیال ازدواج کردن شدم. به حاجی برسانید که این موضوع را هم بررسی بفرمایند. ممنونم یاعلی

  2. ادمین سلام اگه حاج آقا رو میبینی پیام من رو براش فوروارد کن فقط نظر من نیست جواب سوال یک میلیون مجرد قطعی هست از حاج آقا بخواه یکم کاربردی تر صحبت کنه حرف دل ما دخترهای مجرد رو بفهمند و بگند ما باید با چه بینشی زندگی کنیم تا دل نکنیم؟حفظ پاکی ما چه ارزشی داره و اینکه خدا از فضل خودش بی نیازمون میکنم منظور چی هست؟اینهمه داستان از بزرگان می‌کند یکبار نشد به موضوع به این مهمی اشاره کنند چرا همه این موضوع مهم و دخترهای بدبخت رو نادیده میگیرن و هیچ حرفی راجع بهش نمیزنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاه خود را بنویسید: